Rujan - listopad - studeni - prosinac

Učenici 1.c i 3.a razreda, zajedno sa svojim učiteljicama   Antoniom Varvoda  i Josipom Kunac ove godine sudjeluju u eTwinning projektu "Igrom  do znanja i zabave". Svaki mjesec imaju  novi zadatak kojim pokazuju kako uče kroz igru. Rujanski zadatak bio je osmisliti razredni logo projekta, dok je listopadni bio posvećen porukama vezanim uz Dječji tjedan i Mjesec djeteta te pokazati koje društvene igre učenici vole igrati.  Svaki razred je kreirao vlastitu društvenu igru. Naši trećaši su prezentirali igru "Alka", a prvaši su pokazali igru "Znanjem do mrkve".  U studenom su uživali uz natjecateljske igre u tjelesnoj kulturi kao i u dramskim igrama dok su u prosincu uz matematičke igre, istraživali stare - zaboravljene igre.  Pogledajte kako je sve izgledalo i zaigrajte sami pokoju igru! Učenici će se  i dalje vrijedno svaki mjesec  igrati i učiti.

igra 1.

igra 2.